Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční návštěva Dětského domova Ledce

Chtěla bych začít poděkováním Lence Plodrové, díky které se mi tato úžasná možnost otevřela. Člověku totiž nedojde, jak snadné, ale důležité je začít s pomocí. Ona už s dětmi tráví 5. Vánoce a to, kolik energie a nákladů do toho investuje, je opravdu pozoruhodné! Dále bych chtěla poděkovat mému dnešnímu doprovodu a hlavně všem, kteří se podíleli na sbírce věcí, které využijí právě tyto skvělé děti z DD Ledce. Určitě nesmím zapomenout na ostatní, co se dnešní akce zúčastnili a vyčarovali dětem úsměv na rtech a moc příjemnému personálu a tetám v DD.

Sbírka nadále pokračuje, pokud máte nějaké nápady neváhejte mě kontaktovat!!! Pokud máte doma nějaké věci navíc, které je vám líto vyhodit a máte pocit, že se mohou hodit, je možné mi je předat. Já vše uskladním a poté převezu přímo dětem. Je myslím super, když člověk vidí, kam přesně jeho věci putují. Potřeba je např. - kosmetika, oblečení, hračky, sportovní potřeby, knihy, elektronika, školní potřeby, věci do domácnosti, hudební nástroje a vlastně celkově vše, v čem vidíte využití - představivosti se meze nekladou!!!

Dnešek byl pro mě velmi emotivní, avšak nabíjející den. Vánoční atmosféra vládla celým domovem a radost, která zářila dětem z očí, ať už právě z dárečků nebo jen z pozornosti, člověku brala dech. Musím říct, že já se svým foťákem jsem měla také úspěch a tak jsem se z fotografky stala objektem a děti se předháněly, které si tuto činnost vyzkouší dříve. Díky tomu mám tolik krásných společných fotografii. V návaznosti na to mě hned napadlo, že by tam děti taky nějaký fotoaparát potřebovaly. Také že bychom v rámci kreativních workshopů, které chci pořádat, mohli udělat kroužek focení (za pomoci mých zkušenějších kamarádů). Já co nejdříve vymyslím nějaký s korálky nebo kreslením. Díky za pozornost! Přeji všem klidný poslední víkend v tomto roce.